Kompleksowa usługa detailingowa z renowacją szyby samochodowej

Kompleksowa usługa detailingowa z renowacją szyby samochodowej

Salony detailingu wyrastają jak grzyby po deszczu ze względu na coraz większe zapotrzebowanie klientów. Zadbane i czyste auto to wizytówka człowieka, szczególnie w przypadku osób posiadających własny biznes. Auto detailing to opcja przeznaczona nie tylko dla fanów motoryzacji, którzy swoje samochody traktują jak część siebie, ale też dla wszystkich, którym zależy na estetycznym wyglądzie pojazdu i komforcie jazdy — w końcu podróż w czystym i pachnącym aucie to znacznie większa przyjemność niż siedzenie w kurzu, piasku i na okruchach.

Zadbane i czyste auto — zastosuj detailing

szyba samochodowaDetailing to wieloetapowy proces czyszczenia karoserii, ale również auta wewnątrz. Często w pakiet wchodzi też profesjonalna i sprawna renowacja szyby samochodowej. Usługę tę wykonują, z największą dokładnością, odpowiednio wyszkoleni specjaliści. Używają do tego odpowiednich kosmetyków samochodowych o neutralnym pH, aby zapobiec niszczeniu karoserii. Auto jest najpierw poddane myciu wstępnemu, aby pozbyć się pyłu, piasku i innych luźnych zabrudzeń, a elementy trudno dostępne są dokładnie czyszczone pędzelkami. Po tym auto przechodzi wiele etapów samochodowego spa, aby doprowadzić je do stanu lepszego niż podczas wyjazdu z salonu. Wszystkie elementy są dodatkowo zabezpieczone, a karoseria poddawana jest woskowaniu, aby uchronić przed ponownymi zabrudzeniami, rdzą i innymi czynnikami.

renowacja szybyCzyszczenie wnętrza również wykonywane jest z największą starannością. Przed podjęciem jakichkolwiek czynności najpierw trzeba odkurzyć auto w każdym zakamarku. Następnie, w zależności od tego, czy fotele w aucie są materiałowe, czy skórzane, stosuje się różne zabiegi od renowacji, przez pranie tapicerki, aż po zabezpieczenie przez ponownym zabrudzeniem. W zależności od warsztatu, szyby auta są bardzo dokładnie myte lub dodatkowo polerowane. Polerowanie daje nie tylko estetyczny efekt wizualny, ale również zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Na szybach, szczególnie przednich, powstaje mnóstwo rys, które potrafią znacznie ograniczać widoczność, odbijać lub załamywać światło. Polerowanie odbywa się przy pomocy odpowiedniej pasty i maszyny polerskiej z filcową nakładką.

Po takich zabiegach auto łatwiej jest utrzymać w czystości, a regularne wizyty w warsztacie detailingu zapewnią piękny wygląd auta przez długie lata. Kompleksowa usługa detailingowa to zdecydowanie zabieg wart przeprowadzenia. Szczególnie polecany jest dla osób, które zakupiły używane auto. Dokładne czyszczenie i ozonowanie wnętrza pozwoli pozbyć się wszystkich zarazków, bakterii i zabrudzeń.